Menu
Katalog
Novinky
03.07.2017
Solax uvádí na trh novou lithiovou baterii
Firma Solax Power brzo uvede na trh revoluční lithiovou baterii s povolenou hloubkou vybíjení 95%, životností 6000 nabíjecích cyklů a zárukou 10 let.

20.05.2017
Fotovoltaické elektrárny pro firmy nyní s dotací až 80%
Dotace na fotovoltaické elektrárny pro firmy z programu OPPIK byly zveřejněny.

14.03.2017
Chytré technologie pro energetickou soběstačnost
V rámci veletrhu Ampér 2017 se v Brně uskuteční konference "Chytré technologie pro energetickou soběstačnost domácností i firem".

>>> archiv novinek
Naši partneři
Sanyo
Kyocera
SMA
Fronius
Kostal
Suntech
Solar-Log
S-Energy
Nex Power
Statistiky

Fotovoltaické elektrárny ceník

                                             

Fotovoltaická elektrárna

 

Fotovoltaický ohřev vody pro 2-3 osoby

Fotovoltaické panely je možné velmi efektivně využít pro ohřev teplé užitkové vody v domácnosti. Jedná se o moderní a velmi úsporný systém ohřevu, který má nulové provozní náklady a nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Specifikace systému je zde. 

 

Cena vč. dotace a DPH 15%:  53.860,- Kč

 

 

 

 

 


 

Fotovoltaická elektrárna

 

 

Fotovoltaický ohřev vody pro 4 osoby

Fotovoltaické panely je možné velmi efektivně využít pro ohřev teplé užitkové vody v   domácnosti. Jedná se o moderní a velmi úsporný systém ohřevu, který má nulové provozní náklady a nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Specifikace systému je zde.

 

Cena vč. dotace a DPH 15%:  66.220,- Kč

 

 

 


 

 

Fotovoltaická elektrárna

 

Fotovoltaická elektrárna 2,16kW

Univerzální fotovoltaická elektrárna pro všechny rodinné domy se spotřebou 2500-3000kWh, která dokážete ušetřit až 50% energie nakupované ze sítě. Ideální pro domácnosti, kde je část energie spotřebována během dne.  Zbývající část energie je využita pro ohřev teplé vody. Specifikace systému je zde.

 

Cena vč. dotace a DPH 15%:  50.200,- Kč

 

 


 

 

Fotovoltaická elektrárna

 

Fotovoltaická elektrárna 2,43kW

Univerzální fotovoltaická elektrárna pro všechny rodinné domy se spotřebou 2700-3500kWh, která dokážete ušetřit až 50% energie nakupované ze sítě. Ideální pro domácnosti, kde je část energie spotřebována během dne.  Zbývající část energie je využita pro ohřev teplé vody. Specifikace systému je zde.

 

Cena vč. dotace a DPH 15%:  56.300,- Kč

 

 


 

 

Fotovoltaická elektrárna

 

Hybridní fotovoltaická elektrárna 2kW/6,48kWh AGM

Fotovoltaická elektrárna 2kW je doplněna o AGM Pb solární baterii s kapacitou 6,48kWh, do které se ukládá část energie vyrobená přes den fotovoltaickými panely. Optimální řešení pro všechny domácnosti, které chtějí pokrýt svoji spotřebu vlastní elektřinou i v odpoledních a večerních hodinách a snížit tak nákup energií ze sítě. Specifikace systému je zde.

 

Cena vč. dotace a DPH 15%:  99.900,- Kč

 

 


  

 

Fotovoltaická elektrárna

 

Hybridní fotovoltaická elektrárna 3,51kW/4,8kWh Lithium

Fotovoltaická elektrárna 3,51kW je doplněna o lithiovou solární baterii s kapacitou 4,8kWh, do které se ukládá část energie vyrobená přes den fotovoltaickými panely. Optimální řešení pro všechny domácnosti, které chtějí pokrýt svoji spotřebu vlastní elektřinou i v odpoledních a večerních hodinách a snížit tak nákup energií ze sítě. Specifikace systému je zde. 

  

Cena vč. dotace a DPH 15%:  144.900,- Kč