Menu
Katalog
Novinky
30.01.2019
Certifikace hybridních střídačů RCT power pro český trh dokončena.
Německá firma RCT Power je jedním z mála výrobců, kteří vyrábí nejen hybridní střídače, ale i vlastní lithiové baterie.

17.05.2018
Třífázové hybridní střídače Solax X3-hybrid dostupné na českém trhu
Tyto střídače díky své vysoké účinnosti, plné výbavě zahrnující i možnost ostrovního provozu a několika unikátním vlasnostem patří mezi nejočekávanější novinky letošního roku.

30.04.2018
Prémiové solární panely QCell nově v naší nabídce
Nově jsme zařadili do sortimentu prémiové solární panely od jednoho z největšich výrobců Hanwha-QCell

>>> archiv novinek
Naši partneři
Sanyo
Kyocera
SMA
Fronius
Kostal
Suntech
Solar-Log
S-Energy
Nex Power
Statistiky

Hybridní elektrárny s baterií Hoppecke pro domácnosti

21.06.2016

Nově jsme zařadili do sortimentu hybridní fotovoltaické elektrárny založené na osvědčeném akumulačním systému od německého výrobce Hoppecke. Tato firma vyvinula novou řadu solárních baterií Sun|Power VR-M a Sun|Powerpack Classic určených speciálně pro domácí hybridní elektrárny. Solární baterie se vyznačují výbornou cyklickou odolností a vysokou spolehlivostí. 

baterie Hoppecke

V závislosti na hloubce vybíjení lze dosáhnout u baterie Sun|Powerpack Classic až 4500 nabíjecích cyklů při hloubce vybíjení DoD=30%, resp. až 3200 cyklů při hloubce vybíjení DoD=40%.

 

Baterie jsou konstruovány s životností 10-12 let a po celou dobu nevyžadují naprosto žádnou údržbu. V našich hybridních elektrárnách využíváme blokové baterie Sun|Power VR-M s technologií AGM s kapacitou 3,7kWh, 4,2kWH, 5,3kWh a 6,4kWh a dále v případě baterie Sun|Powerpack Classic s kapacitou 6,4kWh a 8kWh. Tyto hybridní elektrárny jsou schváleny v rámci programu Nová zelená úsporám s  nárokem na příslušnou podporu 70.000,- Kč ( program C 3.5) nebo 100.000,- Kč ( program C 3.6).

 

 

 

Baterie Sun|Powerpack od Hoppecke