Menu
Katalog
Novinky
30.01.2019
Certifikace hybridních střídačů RCT power pro český trh dokončena.
Německá firma RCT Power je jedním z mála výrobců, kteří vyrábí nejen hybridní střídače, ale i vlastní lithiové baterie.

17.05.2018
Třífázové hybridní střídače Solax X3-hybrid dostupné na českém trhu
Tyto střídače díky své vysoké účinnosti, plné výbavě zahrnující i možnost ostrovního provozu a několika unikátním vlasnostem patří mezi nejočekávanější novinky letošního roku.

30.04.2018
Prémiové solární panely QCell nově v naší nabídce
Nově jsme zařadili do sortimentu prémiové solární panely od jednoho z největšich výrobců Hanwha-QCell

>>> archiv novinek
Naši partneři
Sanyo
Kyocera
SMA
Fronius
Kostal
Suntech
Solar-Log
S-Energy
Nex Power
Statistiky

Fotovoltaické elektrárny pro firmy nyní s dotací až 80%

20.05.2017

Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky vypsalo novou výzvu v operačním programu Podnikání - Inovace - Konkurenceschopnost , v ose 3, pod názvem Fotovoltaické systémy bez nebo s akumulací pro vlastní potřebu.

 

Vyhlášení, otevření výzvy a přijímání přihlášek probíhá od 16.6.2017 do 16.10.2017. Na rozdíl od dřívějších výzev, kdy k podpoře fotovoltaiky muselo být realizováno ještě minimálně jedno další opatření ( zateplení, výměna tepelného zdroje, apod. ) v této výzvě odpadá. Žádost o dotaci je možné nyní podat i na pořízení samostatné fotovoltaické elektrárny.

 

 

OPPIK logo

 

Účelem programu je podpora opatření přispívající k úspoře konečné spotřeby energie. Příjemci podpory mohou být malé, střední i velké podniky. Minimální výše dotace je 300 000 Kč, maximální 100 mil. Kč, s procentuálním omezením podpory pro malý podnik 80%, střední podnik 70% a velký podnik 60%. Podporovanými aktivitami jsou instalace fotovoltaických systémů bez akumulace a instalace fotovoltaických systémů včetně akumulace energie pro vlastní spotřebu podniku.


Ve spolupráci s naším specialistou na dotace nabízíme pro firmy dodávku fotovoltaické elektrárny na klíč včetně vyřízení dotace.