Menu
Katalog
Novinky
30.01.2019
Certifikace hybridních střídačů RCT power pro český trh dokončena.
Německá firma RCT Power je jedním z mála výrobců, kteří vyrábí nejen hybridní střídače, ale i vlastní lithiové baterie.

17.05.2018
Třífázové hybridní střídače Solax X3-hybrid dostupné na českém trhu
Tyto střídače díky své vysoké účinnosti, plné výbavě zahrnující i možnost ostrovního provozu a několika unikátním vlasnostem patří mezi nejočekávanější novinky letošního roku.

30.04.2018
Prémiové solární panely QCell nově v naší nabídce
Nově jsme zařadili do sortimentu prémiové solární panely od jednoho z největšich výrobců Hanwha-QCell

>>> archiv novinek
Naši partneři
Sanyo
Kyocera
SMA
Fronius
Kostal
Suntech
Solar-Log
S-Energy
Nex Power
Statistiky

Certifikace hybridních střídačů RCT power pro český trh dokončena.

30.01.2019

Německá firma RCT Power je jedním z mála výrobců, kteří vyrábí nejen hybridní střídače, ale i vlastní lithiové baterie. Oba klíčové komponenty hybridního systému jsou proto ideálně vzájemně sladěny a dosahují maximální možné účinnosti při využití vyrobené solární elektřiny.

 

Velkou výhodou těchto prémiových střídačů je také naprosto bezhlučný provoz. Díky vysoké účinnosti a optimálně řešenému odvodu zbytkového tepla nepotřebují žádné ventilátory. Mohou tak být instalovány také v zádveří, na chodbě nebo jiných prostorách RD, které nejsou vždy akusticky odděleny od zbytku domu.

 

Ke střídačům jsou dodávány lithiové baterie RCT Power battery ve formě jednotlivých modulů s kapacitou 1,92kWh. Celková kapacita baterie je tedy škálovatelná od 3,84kWh až po 11,52kWh. Střídače také podporují asymetrickou dodávku výkonu  do jednotlivých fázi podle skutečné spotřeby na těchto fázích. Prakticky to znamená, že střídače dokáží skutečně pokrýt spotřebu až na 100% i v odběrných místech, kde je většina spotřebičů jednofázových, tedy typicky v domácnostech.

 

Samozřejmostí je možnost ostrovního provozu při výpadku napájení z distribuční sítě. Tímto zachovat provoz důležitých spotřebičů i po dobu blackoutu. Střídače jsou registrovány v programu Nová zelená úsporám.

RCT Power in interier